Enota Zvonček
Žalna 1,Grosuplje

2 oddelka, starost otrok od 2 let do vstopa v šolo
Tel: 031  710  904

Prostor, v katerem bivamo, si delimo z osnovnošolci. Na voljo nam je velika telovadnica, kjer razvijamo gibalne sposobnosti, krepimo odnose in športni duh.
Obkroženi smo s travniki in gozdom, ki so naše igrišče in nam nudijo bogato učno okolje.
Ko urejamo vrtičke, se učimo odgovornosti, samostojnosti in skrbi za okolje.
Vemo, da imamo pravico biti VARNI, MOČNI in SVOBODNI, zato preko CAP programa redno krepimo zaščitne dejavnike.

10. tradicionalni pohod z lučkami po Žalni. Natisni
V začetku decembra smo v vrtcu Zvonček obeležili 10. tradicionalni pohod z lučkami po Žalni. Vsako leto se veselimo tega dne, letos pa je bil še posebno prazničen. Dogodek je prekipeval od smeha, dobre volje, pozitivnega vzdušja, pesmi ter prijaznih besed. Seveda nas je obiskal tudi Miklavž z angeli, ki je prijazno nagovoril otroke in njihove družine. Letošnji jubilejni pohod je lep dokaz, kako se lahko stkejo trdne, prijateljske vezi in topli odnosi med družinami in vrtcem, saj smo se družili vodstvo ter strokovni delavci vrtca, družine, katerih otroci sedaj obiskujejo vrtec ter družine, katerih otroci so obiskovali vrtec Zvonček v minulih 10 letih.

Ana Vrhovec